S kvapem blížícím se koncem letošního školního se v posledním týdnu věnujeme jiným aktivitám, než je učení v lavicích třídy. Pondělní dopoledne 27. června bylo věnováno Olympijskému dni netradičních sportů. Soutěžili jsme ve slalomu se lžící, hodu míčky na cíl, či ve stavění komínů z kostek. I ti méně zdatní z nás se v těchto disciplínách umístili na předních místech. V úterý 28. června jsme navštívili zdejší Vodácké muzeum. V nově zrekonstruovaných prostorách Zručského Dvora jsme obdivovali ojedinělou expozici vodáckých lodí, kánoí i kajaků, před ukázkou kempinku zavzpomínaly paní učitelky na minulé doby, v interaktivním „akváriu" jsme si pouštěli po jezech lodičky. Po prohlídce jsme přijali pozvání do Základní umělecké školy ve Zruči nad Sázavou, abychom v místím sále zhlédli pohádku o ovečce Shaun. Ve středu se v rámci cvičení v přírodě vypravili starší žáci na rozhlednu Babka, ti mladší si opakovali pravidla silničního provozu během vycházky do parku. Poslední školní den převezmeme úředně zapsané výsledky své celoroční práce a pak už jen HURÁ NA PRÁZDNINY!