Tak jsme se konečně dočkali. Opět k nám zavítali naši spolužáci z Uhlířských Janovic a také lektoři Magdaléna o.p.s., abychom společně strávili příjemné dvě vyučovací hodiny. Na minulém setkání jsme se vzájemně představili a povídali si o tom, co se nám ve škole líbí. Ale všichni víme, že ne vždy se ostatní chovají tak, jak bychom si přáli, proto jsme se tentokrát zaměřili také na chování, které nám vadí. Od těchto témat jsme se později přesunuli do oblasti přátelství a vztahů. Ve skupinkách jsme si společně představili, jak by asi mohl vypadat náš budoucí partner/partnerka a jaké by měl/a mít vlastnosti. Do příště si pravděpodobně každý svou představu upřesníme a budeme v diskusi na toto téma pokračovat. Děkujeme lektorům za spolupráci a těšíme se na příště, ještě nás totiž čekají 2 setkání.