Tel.: 327 531 225  |   

Základní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643, 285 22 Zruč nad Sázavou, IČO 70836213 (dále jen „Škola“), jako správce osobních údajů, zpracovává údaje o fyzických osobách na základě zákonné povinnosti. Každá fyzická osoba se může na školu obrátit s žádosti o sdělení, zda škola o ní zpracovává osobní údaje. Toto právo je možné uplatnit jednou ročně, odpovědi na častější žádosti mohou být školou zpoplatněny.

Občan (fyzická osoba), o němž škola zpracovává osobní údaje, má podle právních předpisů o ochraně osobních údajů následující práva:

právo na přístup k osobním údajům,

právo na opravu osobních údajů,

právo na výmaz osobních údajů,

právo na omezení zpracování osobních údajů,

právo na přenositelnost osobních údajů,

právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů,

právo na odvolání poskytnutého souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Každé z těchto práv má však určitá omezení či výjimky. Škola každou žádost o uplatnění některého práva oprávněnou fyzickou osobou posoudí ve vztahu k těmto omezením a na žádost odpoví ve lhůtě 30 dnů od doručení žádosti.

K uplatnění uvedených práv v oblasti osobních údajů se fyzická osoba může obracet prostřednictvím písemné žádosti, doručené do podatelny Základní školy, Zruč nad Sázavou, Okružní 643, 285 22 Zruč nad Sázavou nebo

poštou na adresu:

Základní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643,

Okružní 643, 285 22 Zruč nad Sázavou,

nebo pověřenci pro ochranu osobních údajů školy.

Kontakt na pověřence:

Markéta Augustovová

Mobil: 601 168 611 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výše uvedenými způsoby se mohou fyzické osoby na Školu obracet také v případě údajů zpracovávaných na základě uděleného souhlasu, pokud se rozhodnou svůj souhlas odvolat.

Ve Zruči n. S. 23. 5. 2018 Č.j.: 0311/2018/ZSOKH

Mgr. Jana Marečková, ředitelka školy

GDRP směrnice