Ve středu 9. 5. 2018 nás přijel navštívit pan Radek Pospíšil, lektor ACET ČR, z. s. Společně jsme si povídali o skrytých nebezpečích, která na nás číhají v prostředí internetu. Vysvětlili jsme si nový pojem „digitální stopa“, což znamená, že po každém z nás zůstává v prostředí internetu velké množství toho, co na něj vložíme. Uváděli jsme si také mnoho příběhů lidí, kterým neopatrnost na internetu způsobila velké problémy. Z toho důvodu jsme si upřesnili, co smíme a co bychom naopak neměli na internetu zveřejňovat. V neposlední řadě jsme se zaměřili na problematiku sociálních sítí a ukázali jsme si, jak osobní profily na těchto sítích alespoň částečně zabezpečit.