V pondělí 30. 4. jsme se za krásného počasí vydali do Kácova, abychom navštívili Miniarboretum a meditační zahradu Kácov, kde na nás čekala paní lektorka s velmi pěkně připraveným programem:“ Zvířátka v zahradě – jak je nalákat a udržet“. Dozvěděli jsme se, jaké druhy zvířat mohou obývat naši zahradu a poznali jsme faunu suchých a vlhkých míst v návaznosti na rostlinstvo. Seznámili jsme se s obyvateli korun stromů, zahradního jezírka a kvetoucích záhonů. Podívali jsme se i na život pod ztrouchnivělými pařezy, vysadili jsme keře, které lákají motýly. Dozvěděli jsme se a zároveň viděli mnoho druhů živočichů. Výukový program byl zajímavý a pro děti poučný, paní Ing. Šárce Michálkové děkujeme.