Celoškolním kolem dopravní soutěže byl v pátek 22. září odstartován projekt dopravní výchovy s názvem „MiNiGRANT nás naučí jet bezpečně po Zruči“. V teoretické části soutěže prokazovali žáci získané vědomosti z pravidel silničního provozu a bezpečného chování na chodnících a silnicích. Na samotnou jízdu na kole byla zaměřena praktická část soutěže, při které si žáci prověřovali svoje cyklistické dovednosti v jízdě zručnosti. Během ní museli zvládnout přejetí malých překážek, projet slalomem, přesně zastavit na vymezeném místě či bezchybně projet vyměřenou trasu. Pro vítěze dopravní soutěže byly připraveny hezké cyklistické doplňky, které žákům věnoval NF Veolia.